Neden İşyri Güvenliği

Soru-Cevap
 • Neden İş Güvenliği
 • Hırsız Alarm Sistemi?

  Türkiye'de hırsızlık oranı gün geçtikçe artmaya devam ediyor.Hırsızların en çok ve en rahat evlere yada işyerlerine girdikleri giriş kapılarıdır.Kapı kilitlerini kırarak ya da farklı yöntemler kullanarak her türlü kapıyı açmayı başarıyorlar.

  Günümüzde hırsızlıktan mağdur olanların sayısı çok fazla.Artık insanlar çareyi evlerini ya da işyerlerini taşımakta buluyorlar.

  Pronet 5 korumalı güvenlik paketi ile hırsızlardan korunabilirsiniz.Pronet'in size sunduğu 5 korumalı güvenlik paketinin içinde hırsızlık,yangın,gaz kaçağı,acil sağlık ve panik butonu bulunmaktadır.

  Alarm Sistemi çıkardığı 100 desibellik ses ile hırsızlara karşı büyük caydırıcılık özelliği sağlamaktadır.

  Herhangi bir hırsızlık girişiminde Alarm Sistemi devreye girer ve hemen Alarm SistemiPronet Alarm Merkezine sinyal gönderir.Pronet alarm merkezi hemen polisi arar ve polis ekiplerini adresinize yönlendirir.

 • Yangın Alarm Sistemi?

  5 korumalı güvenlik paketinizde bulunan itfaiye butonu sizin ve sevdiklerinizin hayatını kurtarabilir.Herhanbi bir yangın durumunda panik yapıp nereyi aramanız gerektiğini ya da itfaiye'nin numarasını hatırlamayabilirsiniz.

  Yangın durumunda itfaiye butonuna bastığınızda pronet alarm merkezine anında sinyal gider ve pronet alarm merkezi ilgili itfaiye birimini evinize ya da işyerinize yönlendirir.

  Ayrıca güvenlik paketinize ısı ya da duman dedektörü ilave edebilirsiniz.Bu durumda bir yangın durumunda sizin hiçbirşey yapmanıza gerek kalmadan sistem yangın olduğunu anlar ve pronet alarm merkezine yangın sinyali gönderir.İlgili birimler hemen yönlendirilir.

 • Acil Sağlık Alarm Sistemi?

  5 korumalı güvenlik paketinizde bulunan ambulans butonu sizin ve sevdiklerinizin hayatını kurtarabilir.Herhanbi bir acil sağlık durumunda panik yapıp nereyi aramanız gerektiğini hatırlamayabilirsiniz.

  Acil Sağlık durumunda ambulans butonuna bastığınızda pronet alarm merkezine anında sinyal gider ve pronet alarm merkezi ilgili acil sağlık birimini evinize ya da işyerinize yönlendirir.

 • Gaz Kaçağı Alarm Sistemi?

  Pronet 5 Korumalı Güvenlik Paketinize ekleyeceğiniz gaz dedektörü ile gaz kaçağı,lpg ve doğalgaz kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz.

  Herhangi bir gaz kaçağı durumunda sistem durumu fark eder ,pronet alarm merkezine anında sinyal gider ve pronet alarm merkezi ilgili birimini evinize ya da işyerinize yönlendirir.

 • Panik Alarm Sistemi?

  Pronet 5 Korumalı Güvenlik Paketinizde bulunan Panik Butonu alarm sisteminiz kurulu olmasa bile kullanabileceğiniz; panik anında acil sağlık durumlarında veya hırsızlık durumlarında hırsız ile karşı karşıya kaldığınızda kullanabileceğiniz bir butondur.

  Panik butonuna basılması durumunda pronet alarm merkezine sinyal gider ve pronet alarm merkezi ilgili birimleri anında evinize ya da işyerinize yönlendirir.